Objednať

Čistenie a tepovanie koberca Vysoká nad Kysucou

čistenie a tepovanie kobercov

Požadujete dôkladné čistenie a tepovanie kobercov v obci Vysoká nad Kysucou a potrebujete zohnať spoľahlivú upratovaciu firmu, ktorá sa vám vo Vysokej nad Kysucou postará o umývanie okien, výkladov alebo iných sklenených plôch? Hľadáte spoľahlivú upratovaciu firmu na čistenie koberca alebo na tepovanie koberca vo Vysokej nad Kysucou alebo kdekoľvek v okolí Vysokej nad Kysucou? Sme profesionálna upratovacia spoločnosť, ktorá práve toto čistenie a tepovanie kobercov vo Vysokej nad Kysucou poskytuje. Naša franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE vám nielen vo Vysokej nad Kysucou, ale aj v celom okrese Čadca zaistí a poskytne profesionálne upratovacie služby pri vysávaní kobercov, čistení kobercov alebo pri tepovaní kobercov.vo Vysokej nad Kysucou vám zaistíme vysávanie a čistenie kobercov, a to tak suchou, ako aj mokrou cestou, pomocou našich extraktorov určených práve pre tento druh upratovania podlahových krytín. Koberce sú stále jednou z najčastejšie používaných krytín podlahy, a preto vám aj tento druh upratovania môžeme zaisťovať pravidelne, aby vám koberec vydržal čo najdlhšie v zachovalom stave. Tak v kanceláriách, ako aj v domácnostiach vo Vysokej nad Kysucou sa vám postaráme o dôkladné čistenie a tepovanie kobercov od škvŕn, nečistôt i prachu.

Kde poskytujeme naše služby umývania okien a žalúzií

Pred akýmkoľvek umývaním okien, výkladov či výkladných skríň vo Vysokej nad Kysucou alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovaní a umývania sklenených plôch vo Vysokej nad Kysucou si pozrite, aká je naša cena za umývanie okien (pozri čistenie a tepovanie kobercov Vysoká nad Kysucou cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem čistenie a tepovanie kobercov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste vo Vysokej nad Kysucou záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu čistenie a tepovanie kobercov Vysoká nad Kysucou vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Pri výbere firmy vo Vysokej nad Kysucou na tepovanie koberca hrala hlavnú rolu cena, a práve tu nám vyšli veľmi v ústrety a prácu odviedli neskutočnú.Trochu sme sa obávali, že po vyčistení koberca bude úplne nacucaný vodou, ale opak je pravdou. Koberec takmer suchý a behom pár minút pochôdzny.Veľmi ďakujeme za vyčistenie. Koberec by sme inak vyhodili.Skvele vyčistený fľak a celý byt nám krásne vonia.Vo firme využívame ich služby veľmi často a tento rok sme prvýkrát nechali vyčistiť koberce, a to, ako teraz koberce vyzerajú, je až neuveriteľné.Dcéra nechtiac ušpinila koberec od krvi a chceli sme ho nechať vymeniť, ale bolo mi ponúknuté vyčistenie, ktoré finančne vyšlo oveľa lacnejšie a po škvrne nikde ani pamiatky.Odporúčam, pretože ich práca stojí za to. Nám vo Vysokej nad Kysucou úplne dokonale vyčistili zašlý koberec a teraz je ako nový.

Sociálne siete

Instagram Facebook