Objednať

Čistenie a tepovanie koberca Štiavnické Bane

čistenie a tepovanie kobercov

Požadujete dôkladné čistenie a tepovanie kobercov v obci Štiavnické Bane a potrebujete zohnať spoľahlivú upratovaciu firmu, ktorá sa vám v Štiavnických Baniach postará o umývanie okien, výkladov alebo iných sklenených plôch? Hľadáte spoľahlivú upratovaciu firmu na čistenie koberca alebo na tepovanie koberca v Štiavnických Baniach alebo kdekoľvek v okolí Štiavnických Baní? Sme profesionálna upratovacia spoločnosť, ktorá práve toto čistenie a tepovanie kobercov v Štiavnických Baniach poskytuje. Naša franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE vám nielen v Štiavnických Baniach, ale aj v celom okrese Banská Štiavnica zaistí a poskytne profesionálne upratovacie služby pri vysávaní kobercov, čistení kobercov alebo pri tepovaní kobercov.v Štiavnických Baniach vám zaistíme vysávanie a čistenie kobercov, a to tak suchou, ako aj mokrou cestou, pomocou našich extraktorov určených práve pre tento druh upratovania podlahových krytín. Koberce sú stále jednou z najčastejšie používaných krytín podlahy, a preto vám aj tento druh upratovania môžeme zaisťovať pravidelne, aby vám koberec vydržal čo najdlhšie v zachovalom stave. Tak v kanceláriách, ako aj v domácnostiach v Štiavnických Baniach sa vám postaráme o dôkladné čistenie a tepovanie kobercov od škvŕn, nečistôt i prachu.

Kde poskytujeme naše služby umývania okien a žalúzií

Pred akýmkoľvek umývaním okien, výkladov či výkladných skríň v Štiavnických Baniach alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovaní a umývania sklenených plôch v Štiavnických Baniach si pozrite, aká je naša cena za umývanie okien (pozri čistenie a tepovanie kobercov Štiavnické Bane cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem čistenie a tepovanie kobercov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Štiavnických Baniach záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu čistenie a tepovanie kobercov Štiavnické Bane vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Skvele vyčistený fľak a celý byt nám krásne vonia.Dcéra nechtiac ušpinila koberec od krvi a chceli sme ho nechať vymeniť, ale bolo mi ponúknuté vyčistenie, ktoré finančne vyšlo oveľa lacnejšie a po škvrne nikde ani pamiatky.Veľmi ďakujeme za vyčistenie. Koberec by sme inak vyhodili.Odporúčam, pretože ich práca stojí za to. Nám v Štiavnických Baniach úplne dokonale vyčistili zašlý koberec a teraz je ako nový.Vo firme využívame ich služby veľmi často a tento rok sme prvýkrát nechali vyčistiť koberce, a to, ako teraz koberce vyzerajú, je až neuveriteľné.Pri výbere firmy v Štiavnických Baniach na tepovanie koberca hrala hlavnú rolu cena, a práve tu nám vyšli veľmi v ústrety a prácu odviedli neskutočnú.Trochu sme sa obávali, že po vyčistení koberca bude úplne nacucaný vodou, ale opak je pravdou. Koberec takmer suchý a behom pár minút pochôdzny.

Sociálne siete

Instagram Facebook