Objednať

Čistenie svetiel a osvetlenia Zohor

čistenie osvetlenia

Požadujete vykonať dôkladné čistenie osvetlenia v mestskej štvrti Zohor a potrebujete zohnať spoľahlivú upratovaciu firmu, ktorá sa vám v Zohore kedykoľvek postará o umývanie okien, výkladov alebo iných sklenených plôch? Hľadáte v Zohore alebo v okolí Zohora spoľahlivú upratovaciu firmu, ktorá by vám zaistila a poskytla čistenie a umývanie osvetlenia? Potrebujete v Zohore vyčistiť svetlá vo svojom byte alebo v dome? Potrebujete vyčistiť vonkajšie osvetlenie pri svojich domovoch v Zohore? Potrebujete dôkladne a spoľahlivo vyčistiť lustre? Naša franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE vám nielen v Zohore, ale aj v celom okrese Malacky zaistí a poskytne profesionálne upratovacie práce, pri ktorých vám vyčistí a umyje akékoľvek osvetlenie bez ohľadu na to, v akej výške sa svetlo či svetlá nachádzajú. Zaistíme dokonalé vyčistenie krytov svetiel či lámp. Postaráme sa o detailné čistenie lustrov a krištáľových svetiel. v Zohore vám zaistíme čistenie a umývanie osvetlenia tak pre súkromné osoby, ako aj pre podnikateľov, firmy alebo úrady.

Kde poskytujeme naše služby umývania okien a žalúzií

Pred akýmkoľvek umývaním okien, výkladov či výkladných skríň v Zohore alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovaní a umývania sklenených plôch v Zohore si pozrite, aká je naša cena za umývanie okien (pozri čistenie osvetlenia Zohor cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem čistenie osvetlenia záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Zohore záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu čistenie osvetlenia Zohor vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členov poskytujúce upratovanie a umývanie okien v tejto lokalite:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR siete EXTRA UPRATOVANIE pre ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800801080
telefón: +420 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Po zlomení nohy som bol nútený objednať niekoho z okolia Zohora na očistenie svetiel v dielni a vybral som si práve túto firmu, ktorá prišla v dohodnutý deň a svetlá vyčistili oveľa lepšie ako ja.Pravidelne si od tejto firmy zo Zohora nechávame u nás čistiť žiarivky a všetky svetlá.Pretože som staršia pani a mám vysoké stropy, využila som službu tejto firmy na čistenie svetiel a som za to veľmi rada. Ich prácu naozaj oceňujem a cena mi veľmi prekvapila.Nechali sme si vo firme vyčistiť všetky svetlá v kanceláriách a naozaj prekukli na nepoznanie.Objednala som na centrálnej linke čistenie a po niekoľkých minútach ma kontaktovala pani, s ktorou som sa dohodla hneď na druhý deň. Takto rýchly servis som nečakala. Upratovanie bolo parádne.Skvele odvedená práca v Zohore, odporúčam!

Sociálne siete

Instagram Facebook