Objednať

Čistenie svetiel a osvetlenia Vysoká pri Morave

čistenie osvetlenia

Požadujete vykonať dôkladné čistenie osvetlenia v mestskej štvrti Vysoká pri Morave a potrebujete zohnať spoľahlivú upratovaciu firmu, ktorá sa vám vo Vysokej pri Morave kedykoľvek postará o umývanie okien, výkladov alebo iných sklenených plôch? Hľadáte vo Vysokej pri Morave alebo v okolí Vysokej pri Morave spoľahlivú upratovaciu firmu, ktorá by vám zaistila a poskytla čistenie a umývanie osvetlenia? Potrebujete vo Vysokej pri Morave vyčistiť svetlá vo svojom byte alebo v dome? Potrebujete vyčistiť vonkajšie osvetlenie pri svojich domovoch vo Vysokej pri Morave? Potrebujete dôkladne a spoľahlivo vyčistiť lustre? Naša franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE vám nielen vo Vysokej pri Morave, ale aj v celom okrese Malacky zaistí a poskytne profesionálne upratovacie práce, pri ktorých vám vyčistí a umyje akékoľvek osvetlenie bez ohľadu na to, v akej výške sa svetlo či svetlá nachádzajú. Zaistíme dokonalé vyčistenie krytov svetiel či lámp. Postaráme sa o detailné čistenie lustrov a krištáľových svetiel. vo Vysokej pri Morave vám zaistíme čistenie a umývanie osvetlenia tak pre súkromné osoby, ako aj pre podnikateľov, firmy alebo úrady.

Kde poskytujeme naše služby umývania okien a žalúzií

Pred akýmkoľvek umývaním okien, výkladov či výkladných skríň vo Vysokej pri Morave alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovaní a umývania sklenených plôch vo Vysokej pri Morave si pozrite, aká je naša cena za umývanie okien (pozri čistenie osvetlenia Vysoká pri Morave cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem čistenie osvetlenia záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste vo Vysokej pri Morave záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu čistenie osvetlenia Vysoká pri Morave vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Objednala som na centrálnej linke čistenie a po niekoľkých minútach ma kontaktovala pani, s ktorou som sa dohodla hneď na druhý deň. Takto rýchly servis som nečakala. Upratovanie bolo parádne.Po zlomení nohy som bol nútený objednať niekoho z okolia Vysokej pri Morave na očistenie svetiel v dielni a vybral som si práve túto firmu, ktorá prišla v dohodnutý deň a svetlá vyčistili oveľa lepšie ako ja.Pravidelne si od tejto firmy z Vysokej pri Morave nechávame u nás čistiť žiarivky a všetky svetlá.Skvele odvedená práca vo Vysokej pri Morave, odporúčam!Pretože som staršia pani a mám vysoké stropy, využila som službu tejto firmy na čistenie svetiel a som za to veľmi rada. Ich prácu naozaj oceňujem a cena mi veľmi prekvapila.Nechali sme si vo firme vyčistiť všetky svetlá v kanceláriách a naozaj prekukli na nepoznanie.

Sociálne siete

Instagram Facebook