Objednať

Upratovanie školy či škôlky Rabča

upratovanie škôl a škôlok

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie škôl a škôlok v obci Rabča a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Rabči poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Dopytujete upratovanie školy, upratovanie škôlky, upratovanie jaslí alebo upratovanie detského domova v Rabči alebo v okolí Rabče? Sme profesionálna upratovacia spoločnosť, ktorá poskytuje všetky druhy upratovania v celom okolí Rabče. Naši franchisanti siete EXTRA UPRATOVANIE vám v celom okrese Námestovo poskytnú precízne a dokonalé upratovanie školy alebo upratovanie škôlky. Upratovanie akéhokoľvek z týchto objektov vyžaduje určité upratovacie skúsenosti a organizačné schopnosti. A práve tieto skúsenosti vám pri tomto upratovaní škôl či škôlok v Rabči ponúkame. Či už ide o upratovanie školy, upratovanie škôlky alebo o upratovanie iného podobného zariadenia, vždy sa na dané upratovanie dobre pripravíme a nič nepodceníme. Čistota je v týchto detských zariadeniach veľmi dôležitá, preto dbáme na starostlivosť a dôkladnosť všetkých upratovacích prác. Môžeme ponúknuť tak jednorazové generálne upratovanie týchto objektov, ako aj pravidelné upratovanie. Pri upratovaní školy alebo upratovaní škôlky sa vždy snažíme maximálne prispôsobiť objednávateľovi upratovacích služieb tak, aby nebol nijako narušený chod týchto zariadení.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Rabči alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Rabči si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie škôl a škôlok Rabča cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie škôl alebo škôlok záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Rabči záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie škôl a škôlok Rabča vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Umývanie okien a sociálnych zariadení v škole prebehlo na výbornú, chválim, odporúčam.Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE využívame na pravidelné upratovanie školských priestorov. Budeme využívať aj naďalej, sme maximálne spokojní.v Rabči sme vyskúšali už niekoľko upratovacích firiem na zabezpečenie týchto prác v našej škôlke. Jediná, na ktorú je skutočne spoľahnutie a kvalitne odvádza svoju prácu, je táto firma Extra. Odporúčame.Spoločnosť extra upratovanie sme si podľa recenzií v Rabči objednali na generálne upratovanie celej škôlky po rekonštrukcii. Veľmi fajn komunikácia, odborne odvedená práca, všetko presne podľa predošlej dohody. Veľmi chválime a rozhodne odporúčame.Využívame túto spoločnosť každý rok pred otvorením školy. Veľmi kvalitne odvádzajú svoju prácu, sú spoľahliví a pracovití.

Sociálne siete

Instagram Facebook