Objednať

Upratovanie reštaurácie alebo baru Vráble

upratovanie reštaurácií či barov

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie reštaurácií či barov v obci Vráble a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo vo Vrábľoch poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Hľadáte vo Vrábľoch, či v okolí Vrábeľ kvalitnú spoločnosť na upratovanie reštaurácie, upratovanie jedálne, upratovanie baru, upratovanie kaviarne alebo na upratovanie cukrárne vo Vrábľoch? Naša spoľahlivá franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE vám vo Vrábľoch a celom širokom okolí Vrábeľ zaistí a poskytne profesionálne a spoľahlivé upratovanie reštaurácie, upratovanie jedálne, upratovanie baru či diskotéky, upratovanie kaviarne alebo upratovanie iného stravovacieho zariadenia, kde je kladený veľký dôraz na čistotu a hygienu. S maximálnou starostlivosťou vám ako profesionálna upratovacia spoločnosť zaistíme vo Vrábľoch upratovanie všetkých týchto stravovacích zariadení, a to tak jednorazovo, na báze generálneho upratovania, ako aj pravidelne. služieb.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania vo Vrábľoch alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb vo Vrábľoch si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie reštaurácií či barov Vráble cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie reštaurácií alebo barov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste vo Vrábľoch záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie reštaurácií či barov Vráble vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Určite odporúčam. Úžasní pracanti.Nedokážem vyjadriť svoju spokojnosť, jedáleň zase žiari čistotou.Táto spoločnosť sa nám pravidelne stará o upratovanie našej kaviarne. Veľká spokojnosť, odporúčame.Nadštandardné služby sú od tejto spoločnosti pravidlom, skutočne precízne práce, odporúčam..Upratovanie reštaurácie prebehlo na jednotku, chválim a odporúčam.Bar po nájomníkovi vo Vrábľoch sme prevzali v katastrofálnom stave. Veľmi ďakujeme firme EXTRA UPRATOVANIE za to, ako nám pomohli. Ste skvelí, ďakujeme.

Sociálne siete

Instagram Facebook