Objednať

Upratovanie reštaurácie alebo baru Sládkovičovo

upratovanie reštaurácií či barov

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie reštaurácií či barov v obci Sládkovičovo a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Sládkovičove poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Hľadáte v Sládkovičove, či v okolí Sládkovičova kvalitnú spoločnosť na upratovanie reštaurácie, upratovanie jedálne, upratovanie baru, upratovanie kaviarne alebo na upratovanie cukrárne v Sládkovičove? Naša spoľahlivá franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE vám v Sládkovičove a celom širokom okolí Sládkovičova zaistí a poskytne profesionálne a spoľahlivé upratovanie reštaurácie, upratovanie jedálne, upratovanie baru či diskotéky, upratovanie kaviarne alebo upratovanie iného stravovacieho zariadenia, kde je kladený veľký dôraz na čistotu a hygienu. S maximálnou starostlivosťou vám ako profesionálna upratovacia spoločnosť zaistíme v Sládkovičove upratovanie všetkých týchto stravovacích zariadení, a to tak jednorazovo, na báze generálneho upratovania, ako aj pravidelne. služieb.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Sládkovičove alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Sládkovičove si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie reštaurácií či barov Sládkovičovo cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie reštaurácií alebo barov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Sládkovičove záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie reštaurácií či barov Sládkovičovo vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Upratovanie reštaurácie prebehlo na jednotku, chválim a odporúčam.Bar po nájomníkovi v Sládkovičove sme prevzali v katastrofálnom stave. Veľmi ďakujeme firme EXTRA UPRATOVANIE za to, ako nám pomohli. Ste skvelí, ďakujeme.Táto spoločnosť sa nám pravidelne stará o upratovanie našej kaviarne. Veľká spokojnosť, odporúčame.Nadštandardné služby sú od tejto spoločnosti pravidlom, skutočne precízne práce, odporúčam..Určite odporúčam. Úžasní pracanti.Nedokážem vyjadriť svoju spokojnosť, jedáleň zase žiari čistotou.

Sociálne siete

Instagram Facebook