Objednať

Upratovanie po akcii či festivale Moldava nad Bodvou

upratovanie po akciách či festivaloch

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie po akciách či festivaloch v obci Moldava nad Bodvou a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Moldave nad Bodvou poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Plánujete v Moldave nad Bodvou alebo v okolí Moldavy nad Bodvou nejakú spoločenskú akciu, ako napríklad hudobný festival, maturitný ples, športové podujatie, besiedku alebo poriadnu párty? A potrebujete práve po týchto spoločenských akciách zaistiť spoľahlivé a dokonalé upratovanie? Upratovanie po festivale, upratovanie po párty, upratovanie po koncerte alebo potrebujete zaistiť upratovanie po ľubovoľnej športovej akcii v Moldave nad Bodvou? Naša franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE má iba skúsených a preverených pracovníkov, ktorí sa vám dokážu postarať organizačne aj pracovne o kompletné upratovanie po akejkoľvek akcii v Moldave nad Bodvou.Postaráme sa vám o kompletné upratovanie po týchto masových akciách, kde je potrebné okamžite po ukončení akcie rýchlo a dôkladne upratať určité priestory, a to hlavne neporiadok a odpad, ktorý je potrebné aj zlikvidovať. Akékoľvek upratovanie po týchto akciách zaisťujeme nielen v Moldave nad Bodvou, ale aj v celom okrese Košice-okolie.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Moldave nad Bodvou alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Moldave nad Bodvou si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie po akciách či festivaloch Moldava nad Bodvou cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie po spoločenských akciách alebo festivaloch záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Moldave nad Bodvou záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie po akciách či festivaloch Moldava nad Bodvou vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členov poskytujúce upratovanie a umývanie okien v tejto lokalite:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR siete EXTRA UPRATOVANIE pre ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800801080
telefón: +420 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Náročné upratovanie po detskom dni v Moldave nad Bodvou, ktorý sme organizovali, zvládli na výbornú.Každý rok túto spoločnosť využívame na upratovanie po našich hudobných akciách. Vždy bez chybičky, môžeme iba odporučiť.Spoločnosť Extra Upratovanie sme oslovili kvôli upratovaniu prenajatých vonkajších priestorov po našej športovej akcii. O všetko sa postarali, zaistili všetko potrebné vrátane odvozu všetkého odpadu. Výborná spolupráca, odporúčame...Priebežné upratovanie aj koncové upratovanie po festivale úplne v poriadku. Výborná organizácia.Zatiaľ najlepšia skúsenosť, akú s upratovacími firmami máme. Organizačne aj komunikačne úplne v poriadku, cena presne zodpovedala kvalite.

Sociálne siete

Instagram Facebook