Objednať

Upratovanie domu či vily Nová Ľubovňa

upratovanie domov

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie domov v obci Nová Ľubovňa a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Novej Ľubovni poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Potrebovali by ste v Novej Ľubovni alebo v okolí Novej Ľubovne kvalitne a spoľahlivo upratať dom, alebo zaistiť upratovanie vily? Naša profesionálna upratovacia spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE, poskytujúca svoje upratovacie práce v Novej Ľubovni, sa vám veľmi rada postará o jednorazové generálne upratovanie vašich domov, ale rovnako ochotne vám zaistí aj spoľahlivé pravidelné upratovanie domov a víl. Kedykoľvek vám na základe vašej požiadavky zaistíme stopercentné upratovanie vašich domov v Novej Ľubovni. Dom či vilu kvalitne upraceme, vysajeme koberce, vytepujeme sedačky, umyjeme okná i dvere a vynosíme odpad. Všetci naši pracovníci sú skúsení a zaškolení odborníci, ktorí majú v upratovaní domov, bytov a domácností dlhoročnú prax. Na všetky upratovacie práce používame certifikované a preverené prípravky. Každé upratovanie domu v Novej Ľubovni či v okrese Stará Ľubovňa je vykonávané s maximálnou starostlivosťou a profesionalitou.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Novej Ľubovni alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Novej Ľubovni si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie domov Nová Ľubovňa cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie domov, rodinných domov alebo víl záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Novej Ľubovni záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie domov Nová Ľubovňa vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Komunikácia, spoľahlivosť, cena, perfektné upratovacie práce. To všetko predviedla táto firma pri upratovaní nášho domčeka v Novej Ľubovni. Rozhodne odporúčame.Veľmi narýchlo sme potrebovali zaistiť kompletné upratovanie vily v Novej Ľubovni. Ochotne, flexibilne a profesionálne nám vyšla v ústrety spoločnosť Extra upratovanie, ktorá nám zaistila nielen požadované upratovacie práce, ale postarali sa nám aj o kompletné vypratanie celej vily. Určite odporúčame tieto spoľahlivé služby.Generálne upratovanie nášho domu v Novej Ľubovni odviedla táto spoločnosť veľmi profesionálne a odborne. Určite ich budeme využívať aj naďalej.Parádna práca pri upratovaní bytu v Novej Ľubovni. Budem využívať určite pravidelne, ďakujem mocUpratovanie nášho domčeka v Novej Ľubovni nám minulý týždeň zabezpečila táto upratovacia firma EXTRA UPRATOVANIE. Veľká spokojnosť. Kompletne o všetko sa postarali, upratali famózne a cena sedela presne ako sme sa dohovorili. Vrelo môžem každému odporučiť.Chcela by som vám poďakovať za výborné upratanie celého domu, ktoré ste mi včera v Novej Ľubovni poskytli. Bola som naozaj veľmi spokojná aj s tým, ako ste mi umyli okná a upratali záhradu. Budem vás oslovovať veľmi rada aj naďalej.Veľká spokojnosť s touto upratovacou spoločnosťou. Generálne upratovanie domu v Novej Ľubovni po stavebných úpravách odviedli dámy a páni na jednotku. Precízni, rýchli, veľmi ochotní. Cena plne zodpovedala kvalitnému upratovaniu domu.

Sociálne siete

Instagram Facebook