Objednať

Upratovanie domu či vily Veľký Kýr

upratovanie domov

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie domov v obci Veľký Kýr a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo vo Veľkom Kýre poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Potrebovali by ste vo Veľkom Kýre alebo v okolí Veľkého Kýra kvalitne a spoľahlivo upratať dom, alebo zaistiť upratovanie vily? Naša profesionálna upratovacia spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE, poskytujúca svoje upratovacie práce vo Veľkom Kýre, sa vám veľmi rada postará o jednorazové generálne upratovanie vašich domov, ale rovnako ochotne vám zaistí aj spoľahlivé pravidelné upratovanie domov a víl. Kedykoľvek vám na základe vašej požiadavky zaistíme stopercentné upratovanie vašich domov vo Veľkom Kýre. Dom či vilu kvalitne upraceme, vysajeme koberce, vytepujeme sedačky, umyjeme okná i dvere a vynosíme odpad. Všetci naši pracovníci sú skúsení a zaškolení odborníci, ktorí majú v upratovaní domov, bytov a domácností dlhoročnú prax. Na všetky upratovacie práce používame certifikované a preverené prípravky. Každé upratovanie domu vo Veľkom Kýre či v okrese Nové Zámky je vykonávané s maximálnou starostlivosťou a profesionalitou.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania vo Veľkom Kýre alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb vo Veľkom Kýre si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie domov Veľký Kýr cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie domov, rodinných domov alebo víl záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste vo Veľkom Kýre záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie domov Veľký Kýr vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Veľká spokojnosť s touto upratovacou spoločnosťou. Generálne upratovanie domu vo Veľkom Kýre po stavebných úpravách odviedli dámy a páni na jednotku. Precízni, rýchli, veľmi ochotní. Cena plne zodpovedala kvalitnému upratovaniu domu.Generálne upratovanie nášho domu vo Veľkom Kýre odviedla táto spoločnosť veľmi profesionálne a odborne. Určite ich budeme využívať aj naďalej.Chcela by som vám poďakovať za výborné upratanie celého domu, ktoré ste mi včera vo Veľkom Kýre poskytli. Bola som naozaj veľmi spokojná aj s tým, ako ste mi umyli okná a upratali záhradu. Budem vás oslovovať veľmi rada aj naďalej.Komunikácia, spoľahlivosť, cena, perfektné upratovacie práce. To všetko predviedla táto firma pri upratovaní nášho domčeka vo Veľkom Kýre. Rozhodne odporúčame.Veľmi narýchlo sme potrebovali zaistiť kompletné upratovanie vily vo Veľkom Kýre. Ochotne, flexibilne a profesionálne nám vyšla v ústrety spoločnosť Extra upratovanie, ktorá nám zaistila nielen požadované upratovacie práce, ale postarali sa nám aj o kompletné vypratanie celej vily. Určite odporúčame tieto spoľahlivé služby.Parádna práca pri upratovaní bytu vo Veľkom Kýre. Budem využívať určite pravidelne, ďakujem mocUpratovanie nášho domčeka vo Veľkom Kýre nám minulý týždeň zabezpečila táto upratovacia firma EXTRA UPRATOVANIE. Veľká spokojnosť. Kompletne o všetko sa postarali, upratali famózne a cena sedela presne ako sme sa dohovorili. Vrelo môžem každému odporučiť.

Sociálne siete

Instagram Facebook