Objednať

Umývanie výkladu alebo výkladnej skrine Liptovské Revúce

umývanie výkladov a výkladných skríň

Požadujete dôkladné umývanie výkladov a výkladných skríň v obci Liptovské Revúce a potrebujete zohnať spoľahlivú upratovaciu firmu, ktorá sa vám v Liptovských Revúcach postará o umývanie okien, výkladov alebo iných sklenených plôch? Dopytujete, či zháňate kvalitnú a spoľahlivú upratovaciu firmu na umývanie výkladu v Liptovských Revúcach alebo na umývanie výkladnej skrine v Liptovských Revúcach? Sme zavedená a zodpovedná upratovacia spoločnosť, ktorá práve v Liptovských Revúcach aj v celom okolí Liptovských Revúc zaisťuje a poskytuje tieto upratovacie práce zamerané na umývanie výkladov a na umývanie výkladných skríň. Bez ohľadu na veľkosť sklenenej plochy, ktorú chcete v Liptovských Revúcach umyť, naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE vám všetko toto štandardné aj neštandardné umývanie výkladov či umývanie výkladných skríň v Liptovských Revúcach zaistí. Ak máte svoj obchod či predajňu v Liptovských Revúcach na frekventovanej ulici, kde dôjde v priebehu pár dní k opätovnému zašpineniu týchto sklenených plôch, môžeme vám samozrejme ponúknuť pravidelné a opakované upratovanie týchto sklenených plôch. Všetky upratovacie prípravky, ktoré sú potrebné na toto umývanie výkladov či výkladných skríň, sú automaticky súčasťou dodávky našich služieb poskytovaných v Liptovských Revúcach či v okrese Ružomberok.

Kde poskytujeme naše služby umývania okien a žalúzií

Pred akýmkoľvek umývaním okien, výkladov či výkladných skríň v Liptovských Revúcach alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovaní a umývania sklenených plôch v Liptovských Revúcach si pozrite, aká je naša cena za umývanie okien (pozri umývanie výkladov a výkladných skríň Liptovské Revúce cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem umývanie výkladov a výkladných skríň záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Liptovských Revúcach záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu umývanie výkladov a výkladných skríň Liptovské Revúce vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Nechávame si niekoľkokrát do roka umyť výkladné skrine u nás v obchode v Liptovských Revúcach a po niekoľkých pokusoch s ostatnými firmami sme konečne narazili na extra upratovanie a ďalej hľadať nemusíme. Takýto prístup žiadna firma neponúkala a hlavne odvedená práca je podľa našich predstáv.Každoročne pre náš obchod zaisťujú umývanie výkladov a nemenili by sme, sme veľmi spokojní.Svoju prácu zvládajú na jednotku. Milo prekvapená som bola, keď prišli na miesto a vystúpili 3 mladé, usmievavé slečny a dali sa do práce. Za chvíľu mali hotovo a ja som mala vo svojom obchodíku výklady ako nové.Pre našu novootvorenú predajňu sme potrebovali umyť asi 4 výklady a na odporúčanie sme si vybrali EXTRA UPRATOVANIE a boli sme veľmi prekvapení profesionálnym prístupom a rýchlosťou vybavenia našej požiadavky.Úplne dokonalé a kvalitné služby v Liptovských Revúcach.Po rekonštrukcii nám zaistili umytie všetkých výkladov v obchode.

Sociálne siete

Instagram Facebook