Objednať

Čistenie a umývanie auta Timoradza

čistenie a umývanie áut

Požadujete dôkladné čistenie a umývanie áut v obci Timoradza a potrebujete zohnať spoľahlivú upratovaciu firmu, ktorá sa vám v Timoradzi postará o umývanie okien, výkladov alebo iných sklenených plôch? Potrebujete v Timoradzi alebo v priľahlom okolí Timoradze zaistiť dôkladné ručné umývanie vášho automobilu a hľadáte spoľahlivú upratovaciu firmu, ktorá by vám práve v Timoradzi tieto upratovacie služby zaistila? Naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE vám nielen v Timoradzi, ale aj v celom okrese Bánovce nad Bebravou zaistí a poskytne dokonalé interiérové upratovanie vašich vozidiel. Zaistíme vám vysávanie a čistenie kobercov i sedačiek, a to tak suchou, ako aj mokrou cestou. Dôkladne umyjeme sklá i palubnú dosku, precízne vyčistíme aj kožené sedačky, vrátane ich impregnácie. Všetky prípravky potrebné na čistenie interiéru automobilov sú súčasťou dodávky našich upratovacích služieb poskytovaných v Timoradzi.

Kde poskytujeme naše služby umývania okien a žalúzií

Pred akýmkoľvek umývaním okien, výkladov či výkladných skríň v Timoradzi alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovaní a umývania sklenených plôch v Timoradzi si pozrite, aká je naša cena za umývanie okien (pozri čistenie a umývanie áut Timoradza cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem čistenie a umývanie áut záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Timoradzi záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu čistenie a umývanie áut Timoradza vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Nechali sme si kompletne umyť celé auto v Timoradzi, ktoré pri dvoch deťoch vyzeralo naozaj strašne, a po zásahu extra upratovania som ho skoro ani nespoznala. =DÚplne dokonalé vyčistenie plastov, sedačiek aj okien. Ďalej odporučím.Už po niekoľkýkrát som využil ich umývanie automobilu a vždy som milo prekvapený. Veľmi ďakujem za tieto služby.Raz som vyskúšal a už nikdy inak, v Timoradzi som lepšiu firmu nenašiel.Už niekoľko rokov čistí táto spoločnosť naše firemné vozidlá a sme nadmieru spokojní. Takýto servis nikto iný v našom okolí neponúka.Kvalitné a detailné umytie interiéru aj exteriéru za veľmi zaujímavú cenu.Naozaj som nečakal to, že prídu až ku mne domov do Timoradze a kompletne vysajú a vyčistia celý interiér do posledného detailu.

Sociálne siete

Instagram Facebook